wtorek, 13 października 2015

BTG is back! | BTG powraca!

Hello Everyone! 

I know It's been a while, but only now I feel like it's time to come back! You probably don't remember the origin of 'Bite these goodies', don't worry i will remind you ;). We (Agata&Olga) started the blog, cause we wanted to have something that is OURS, and we've been cooking together since highschool, always had fun and loved to do it. One day we just thought 'why won't we start a cooking blog!' And that's what we did. The main point of 'Bite these goodies' was to spend time togehter, cook good food togehter and share recipes that we liked with others. We know that food makes people happy, it certainly makes us VERY happy ;) 

Last year your roads split a little, I went to Portugal for a year of Erasmus, Olga moved to different city for study. That was the moment when we stoped adding new posts, we couldn't cook together so we lost the main purpose of BTG.

Now, I came back and figured that i miss BTG, still love cooking and sharing the recipes with all of you. I talked about it with Olga and she gave me a green light to run the blog on my own. 

The conclusion is BITE THESE GOODIES is back, but now I will be the only one running it. Olga said she is already waiting for new posts ;)

So..... NEW RECIPES COMING UP SOON!

_________________________________

Witam Wszysztkich Ponownie!

Wiem, że minęło już sporo czasu od ostatniego posta, ale dopiero teraz czuję, że czas wrócić! Pewnie nie pamiętacie początków 'Bite these goodies', nie martwcie się przypomnę wam! My, to jest Agata i Olga, od czasów liceum gotowałyśmy razem, piekłyśmy razem, spędzałyśmy w kuchni ogromną część naszego wolnego czasu. Pewnego dnia pomyślałyśmy 'czemu nie założyć bloga kulinarnego?!' i tak właśnie zrobiłyśmy. Głównym celem było spędzanie czasu razem, gotowanie pysznego jedzenia razem i dzielenia się z wami przepisami które nam się spodobały. Wiemy, że jedzenie uszczęśliwia ludzi, z pewnością uszczęśliwia ono nas ;)

W zeszłym roku nasze drogi lekko się rozeszły, ja pojechałam na Erasmusa do Portuaglii, Olga przeprowadziła się do innego miasta na studia. Wtedy właśnie przestałyśmy dodawać nowe posty, nie mogłyśmy gotować razem, nie miałyśmy czasu, a więc prowadzenie bloga zeszło na dalszy plan.

Teraz, wróciłam i stwierdziłam, że brakuje mi BTG, ciągle uwielbiam gotować (może teraz lubię to nawet bardziej), i uwielbiam dzielić się jedzeniem i przepisami. Rozmawiałyśmy o tym z Olgą i dostałam zielone światło do prowadzenia bloga samej! Olga już czeka na nowe posty ;)

Więc.... NOWE PRZEPISY JUŻ WKRÓTCE! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Any doubts? Questions? Go for it! | Masz wątpliwości? Pytanie? Strzelaj ;)